O NÁS

Společnosti HAMPR a.s. a HAMPR SK s.r.o.

Společnosti HAMPR a.s. a HAMPR SK s.r.o. jsou mladé, zato dynamicky se rozvíjející stavební společnosti, řízené jedním managementem, které působí na stavebním trhu České a Slovenské republiky od roku 2008. Za tuto poměrně krátkou dobu jsme však zrealizovali řadu významných projektů k plné spokojenosti našich zákazníků.

Obchodní aktivity obou společností jsou orientovány na generální dodávky v oblasti pozemního, dopravního, vodohospodářského stavitelství a developmentu. Našim zákazníkům jsme schopni poskytnout a zajistit komplexní portfolio služeb spojené s proměnou jejich vizí ve skutečnost, a to s maximálním využití potenciálu a nabytých zkušeností v oblasti stavebnictví. Za tímto účelem se také snažíme o neustálé zkvalitňovaní jednotlivých projektových týmů a obchodního zázemí společnosti.

V rámci pojištění při realizaci stavebních zakázek využíváme služeb společnosti MSIG Insurance Europe AG a Kooperativa poisťovňa a.s. Vienna Insurance Group, díky kterým jsme schopní garantovat a zajistit pojištění dle individuálních potřeb zákazníka.

 

Listiny a oznámení